KONST / Litografier / Grafiskt blad 15385247

nr 1538 5247

Johan Oijens

(f. 1969), Sverige

Grafiskt blad, Gator på Södermalm. Signerad, numrerad ET 3/6, daterad -05. Inköpt på Konstfack. Bildmått: 62x34,5 cm, yttermått inklusive ram: 83x53 cm

Johan Oijens, svensk konstnär född 1969.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 maj 2023
kl 20:16:04

1/5 12:45:28 1      Vinnande bud

Johan Oijens

Läs mer om Johan Oijens